Acest site este dedicat tuturor TARGURILOR DE NUNTA din ROMANIA si nu numai. Aici puteti gasi informatii despre ORGANIZAREA unei nunti de la A – Z.
Impreuna cu colaboratorii nostrii incercam sa acoperim prin oferte dedicate tot ceea ce este necesar, util celui mai important si frumos moment din viata unui cuplu.

Ofertele din cadrul targului de nunta sunt extrem de variate: de la rochii de mireasa, costume de miri la sonorizare, jocuri de artificii. Gasiti asadar oferte de produse si servicii ale celor mai importante firme de profil autohtone si din strainatate.

targ_de_nunta_casatineretului_2014_0110

‘Amoure Couture’, ‘Natalia Vasiliev’, ‘Carlo Pignatelli’, ‘Pronovias’, ‘Atelier Diagonal’, ‘Dea Ravid’, ‘MK Moda’ nume sonore si consacrate va ofera in cadrul ‘Targului de Nunta’ rochii de mireasa unice, elegante intr-o varietate de stiluri si tesaturi dintingandu-se prin unicitate si oferind viitoarei mirese o imagine fabuloasa, atingerea de glamour visata pentru ziua nuntii.

targ_de_nunta_casatineretului_2014_0021

‘Atelier de Mariage’, ‘Carlo Pignatelli’, ‘Ego Men’s Fashion Concept’, ‘Campali’, Seroussi Wedding’, ‘Braiconf’ va ofera costume de miri unice si elegante.Cautati ofertele de exceptie din cadrul ‘Targului de nunta’.

mire1

Cautarea unui loc potrivit pentru nunta dumneavoastra nu a fost niciodata mai usoara.Unele dintre cele mai atractive locatii pentru nunta va ofera in cadrul ‘Targului de Nunta’ preturi si oferte speciale: Hotel Roco – www.hotelroco.ro Restaurant Dov – www.restaurantdov.ro Celeste Garden – Cort pentru evenimente – www.celestegarden.ro Restaurant Harmonia – www.restaurantharmonia.ro Popasul Caprioarei – www.popasul-caprioarei.ro Hanul Privighetoarea – www.hanulprivighetoarea.ro Restaurant Regent – www.restaurantregent.ro Restaurant Sodexo Ice Dyp – www.icedyp.roro
Complex Heaven – www.heaven-studio.ro Park Place – www.parkplace.ro Restaurant Colosseum – www.colosseumtimisoara.ro
re16

De sonorizarea reusita a unei nunti depinde in mare masura buna dispozitie a invitatilor, atmosfera unei nunti reusite .In cadrul ‘Targului de Nunta’ aveti o oferta variata pentru sonorizare, Dj’s: Synoptic Media – www.synopticmedia.ro Music Servcice – www.musicservice.ro Vest Sound Grup – www.vsg.ro DJ Roberto Berkes – Site Sublim V&V.

dj_8

Amintirea unei nunti reusite este asigurata de catre cei mai buni fotografi si videografi ai momentului prezenti cu oferte in cadrul ‘Targului de Nunta’: Ankh Media – www.ankhmedia.ro Inlight Studio – www.inlightstudio.ro 13th – www.13th.ro
Photo Addict – www.photoaddict.ro Toros Carol –www.toroscarol.ro DV Image – www.dvimage.ro DMC Production – www.dmcproduction.ro Sound & Vision Productions – www.svproductions.ro Ankh Albums – Producator albume digitale – www.ankhalbums.ro Foto Time – Laborator foto/albume/rame – www.timefoto.ro

targ_de_nunta_casatineretului_2014_0102

Organizarea nuntii devine mai usoara alaturi de: Dalisis – www.dalisis.ro JS Events – www.jse.ro Eventwish – www.eventwish.ro Dov Event
targ_de_nunta_casatineretului_2014_0109

Oferte pentru Jocuri de artificii prezente in cadrul ‘ Targului de Nunta’ prin Ankh Media – www.ankhmedia.ro ADC Artificii – www.artificii-timisoara.ro

af_tm
Oferte unice in cadrul ‘Targ de Nunta’ pentru servicii de bar/barmani: Pro Bar Shakers -Special events & entertrainment – servicii de bar – www.probarshakers.ro
foto_zalau